W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. O szczegółach czytaj w Polityce prywatności i Polityce cookies.

Zwiększ sprzedAż dzięki komunikAcji MokkA!

Stworzyliśmy tę bibliotekę materiałów marketingowych Mokka, aby zapewnić Ci maksymalne wykorzystanie możliwości naszej usługi płatności. Właściwe umieszczenie poniższych elementów zwiększy świadomość Klienta o usłudze.
Widget z podzieloną ceną

zAdbAj o przejrzystość

Umieszczenie widżetu z podzieloną ceną obok ceny produktu pokazuje kupującemu, ile wyniesie miesięczna rata z Mokka. Widżet pozwala od razu umieścić produkt w koszyku.
Landing page

OdpowiAdAj nA pytAniA kupujących

Landing page to miejsce, w którym kupujący mogą uzyskać bardziej szczegółowe informacje o usłudze Mokka.
Banery, e-mail, SMS

Poinformuj klientów o nowej metodzie płAtności

Banery na stronie internetowej i newslettery pozwalają Twoim klientom zapoznać się z możliwościami odroczonej płatności z Mokka.
Baza klientów

promuj się w nAszych kAnAłAch komunikAcji

W serwisie Mokka każdy Partner posiada dedykowaną zakładkę, w której Klienci mogą dowiedzieć się o Twoim sklepie, o dostępnych warunkach płatności oraz odwiedzić stronę internetową. W naszej komunikacji z Klientami regularnie przekazujemy informacje o produktach i promocjach naszych partnerów.

sprAwdź mArketingowe wytyczne mokkA!

Przed uruchomieniem płatnośći Mokka w swoim sklepie, upewnij się, że wszystkie główne elementy ekspozycji usługi zostały poprawnie wprowadzone.