Blog Mokka > Porady dla partnerów Mokka >
W jaki sposób Twój sklep skorzysta na partnerstwie z Mokka?

W jaki sposób Twój sklep skorzysta na partnerstwie z Mokka?

W jaki sposób Twój sklep skorzysta na partnerstwie z Mokka?


Prowadzisz sklep internetowy i zastanawiasz się w jaki jeszcze sposób oprócz odpowiedniej promocji mógłbyś zwiększyć sprzedaż swoich produktów? Z naszą stroną internetową Mokka klienci kupują więcej i dzięki temu więcej zarabiają! Na czym to wszystko polega i jak dokładnie działa?Czym tak właściwie jest Mokka?


Mokka to firma oferująca usługi płatności w Twoim własnym sklepie internetowym. Z usług możesz korzystać również wtedy, jeśli prowadzisz też sklep stacjonarny. Współpraca z Mokka zapewnia wzrost nowych klientów, podniesienie wyników sprzedaży, efektywną promocję oraz wiele nowych usług dla Twojego sklepu. Firma współpracuje z wieloma topowymi markami i sklepami, które zdecydowanie rekomendują i polecają działanie z Mokka.


Jak się zabrać za współpracę?


Jeśli zdecydujesz się nawiązać współpracę z Mokka, należy wejść na stronę internetową i wypełnić odpowiedni formularz. Następnie przyjdzie pora na aktywację usługi w Twoim sklepie. Eksperci Mokka gwarantują fachową pomoc na każdym etapie. Po tych dwóch krokach Twoi klienci już mogą dokonywać płatności za pomocą Mokka. Firma przelewa pieniądze za zakupy na konto Twojego biznesu, a później sama rozlicza się z Twoim klientem. Wszystko przebiega prosto i bezproblemowo! Wygoda gwarantowana!Zalety korzystania z oferty Mokka


Oferta Mokka to źródło wielu zalet i korzyści dla Twojego sklepu:


- płatności odroczone - czyli tzw. kup teraz, zapłać później! Płatności mobilne to obecnie standard, a dzięki usługom płatności Mokka Twoi klienci będą mogli dodatkowo korzystać z odroczenia płatności (BNPL). Znacznie zwiększy to Twoją sprzedaż, gdyż wielu kupującym zależy na tej właśnie opcji.


- raty - Mokka daje też możliwość podzielenia płatności na raty. Wiele osób przekonuje ta forma płatności, gdyż nie muszą wydawać dużej sumy za jednym razem. Dlatego też szczególnie ta opcja może wyjątkowo zwiększyć sprzedaż produktów Twojego sklepu.


- stała pomoc - Mokka zapewnia stałą pomoc, doradztwo oraz wsparcie techniczne bez przerwy podczas okresu trwania współpracy. Co więcej, firma zapewnia również materiały marketingowe oraz rekomendacje i nieocenioną promocję online i offline!


- konwersja zakupowa - Mokka gwarantuje zoptymalizowanie konwersji zakupowej oraz wzrost wartości sprzedaży. Dzięki współpracy z firmą z pewnością możesz spodziewać się powracalności klientów do sklepu oraz ich lojalności i zadowolenia.


- promocja - Mokka oferuje również stałą promocję Twojego sklepu wśród bazy klientów. Jest to dodatkowa zaleta, która jeszcze silniej przyciągnie do Ciebie kupujących.


- dopasowanie do Twoich potrzeb - firma gwarantuje współpracę w pełni dostosowaną do Twoich osobistych preferencji i potrzeb. Mokka zapewnia perfekcyjną i efektywną komunikację oraz transparentność (poinformowanie o wysokości limitu przed dokonaniem transakcji).Aplikacja mobilna tuż tuż


Obecnie trwają prace nad stworzeniem aplikacji mobilnej Mokka. Aplikacja znacznie usprawni funkcjonowanie i komfort współpracy z firmą.


A jak faktycznie wygląda wzrost sprzedaży na przykładzie innych sklepów?


Na podstawie innych sklepów można zdecydowanie powiedzieć, że współpraca z Mokka zwiększy średnią wartość wydawanych przez każdego klienta pieniędzy w Twoim sklepie nawet o 2-3 razy. Co więcej, częstotliwość zakupu wzrośnie o 1,9 raza, a wzrost konwersji podniesie się o 25-30%!


Napisz do firmy Mokka lub wypełnij formularz już teraz! Przekonaj się sam, że możesz zarabiać więcej, a Twoja sprzedaż i komfort kupujących zmieni się diametralnie.


Karolina Roman
Karolina Roman
Marketing & Operations Specialist