Blog Mokka > Lifestyle >
Dresy - Nowy wymiar mody w dobie Home-Office

Dresy - Nowy wymiar mody w dobie Home-Office

Nikt nie spodziewał się, że nasze życie zmieni się tak diametralnie w ostatnim czasie. Wraz z przyjściem pandemii praktycznie wszystko się zmieniło. Covid sprawił, że trzymamy od siebie dystans, staramy się unikać zbyt dużej grupy ludzi. Sytuacja ta wymaga od nas, byśmy dostosowali odpowiednio elementy naszego życia takie jak praca, szkoła, czas wolny, rozrywka, czas z rodziną. Często wiąże się to ze sporą zmianą. A gdy zmieniamy jedno, skutkuje to pociągnięciem kolejnych aspektów, które wymagają regulacji. Aż w końcu budzimy się w zupełnie nowej rzeczywistości.Jakie zmiany nastąpiły?


Przed wirusem większość czasu spędzaliśmy poza domem. Obecnie przez wymogi i względy bezpieczeństwa ludzie zdecydowali, że będzie lepiej ograniczyć kontakty, w sytuacjach, kiedy nie są one potrzebne. Zarówno życie zawodowe, jak i szkolne w wielu przypadkach przeniosło się w mury domu. Mimo tęsknoty za dawnymi czasami trzeba przyznać, komfort takiego rozwiązania jest ogromny. Czas, który potrzebny był wcześniej na dojazd do pracy, może być wykorzystany w lepszy sposób, jak choćby dłuższe spanie. Home office sprawił, że życie stało się wygodniejsze i mniej problematyczne. Mimo dogodności, które może zaproponować firma, nic nie zastąpi tego, co ma do zaoferowania własny dom. Praca w domowym biurze ma luźniejszy klimat, nie trzeba się tak kłopotać wyglądem, a szef nie pilnuje każdego kroku.


Home office, a zmiany w modzie


Szczególnym elementem, który zmienił się przy okazji pracy w domu jest ubiór. Wcześniej stawiano na klasę i elegancję. Tak by odpowiednio się prezentować. Stosowano się do pewnych zasad, ubiór codzienny, luźny raczej nie był wskazany. Ubiór miał charakter reprezentatywny mówił wiele o nas, jak i o firmie. Każdy jego element był zadbany, mimo że często niewygodny. Sprawiał dyskomfort, ale trzeba było to jakoś wytrzymać, gdyż taka była rzeczywistość. Wraz ze zmianą środowiska ludzie dostrzegli, że mogą sobie pozwolić na porzucenie eleganckich, niewygodnych kreacji i wybrać za to domowe ubrania. Tak więc ludzie wybrali nic innego jak dresy, które nikogo nie rażą, a są zdecydowanie przyjemniejsze w noszeniu. Zarówno dla niej, jak i dla niego jest to opcja, która zadowoli i spełni swoje zadanie.Domowy styl


Na dresy warto postawić, gdyż zapewniają uczucie swobody i luzu. Wykonane z drobnego jakościowo materiału długo nam posłużą. Są miłe w dotyku i zapewniają ciepło. Nie można jednak poddać się złudzeniu, że nie mogą być one stylowe. Diverse z zamiłowaniem do sportu jak i uwzględnieniem potrzeb swoich klientów świetnie tworzy swoje kolekcje, które w przypadku dresów łączą ze sobą klasę i wygodę. Dostępne są w wielu fasonach i kolorach, dlatego każdy dopasuje je do swojego stylu, zarówno ci, którzy pragną przygody, charakteryzują się siłą, jak i ci, którzy chcą się dobrze czuć podczas pracy w domu.Wygodne płatności


Poza zmianami w naszym prywatnym życiu przychodzą także nowe możliwości, które ułatwiają nam codziennie czynności jak na przykład zakupy. Mokka oferuje formy płatności, które pozwalają odłożyć płatność na później lub rozłożyć ją na kilka rat lub części. By móc płacić w ten sposób wystarczy założyć konto, po czym otrzymuje się limit, według którego ustala się możliwe środki i formy spłaty. Zakupy można realizować zarówno w sklepach stacjonarnych jak i online. Dzięki współpracy ze sklepami opcja takiej płatności jest coraz bardziej dostępna. Wszystko idzie sprawnie, za równo ze strony sklepu, który otrzymuje zapłatę z Mokka, a klienci rozliczają się według wybranego planu spłaty.

Karolina Roman
Karolina Roman
Marketing & Operations Specialist