Blog Mokka > E-commerce >
Aplikacja Mokka - Dlaczego warto z niej skorzystać?

Aplikacja Mokka - Dlaczego warto z niej skorzystać?

Czy zakupy nie byłyby przyjemniejsze, gdyby płatność była tylko dodatkowym elementem, który można zrealizować dopiero później, na spokojnie? A może wolisz przymierzyć ubrania w komfortowym zaciszu swojego domu, wybrać te, które Ci najbardziej odpowiadają, a resztę zwrócić i dopiero po wszystkim dokonać płatności? To możliwe! Z aplikacją Mokka zakupy mogą wyglądać dokładnie w ten sposób!Jak działa aplikacja Mokka?

Mokka to prosta w użytkowaniu aplikacja, dzięki której płatność za dane towary może zostać odroczona. Aby skorzystać z tej metody płatności, należy zarejestrować się na stronie internetowej aplikacji Mokka. W tym momencie poznajesz limit, który przysługuje Ci na zakupach. Od razu możesz sprawdzić spis sieci i sklepów partnerskich, w których ta metoda płatności online jest honorowana. Jest ich naprawdę sporo! Pamiętaj, że masz do wyboru zarówno sklepy online, jak i stacjonarne. Jest to niesamowicie komfortowa opcja, ponieważ jeśli masz ochotę, zakupów możesz dokonywać w domu. A jeśli masz ochotę się przejść - nic nie stoi na przeszkodzie! Różnica polega jedynie na tym, że w momencie dokonywania płatności w witrynie online, wystarczy wybrać opcję Mokka jako metodę zapłaty. W sklepie stacjonarnym musisz o to poprosić. Przy zakupach robionych w ten sposób, będziesz musiał dodatkowo potwierdzić swoją płatność za pomocą kodu wysłanego na telefon. Nic prostszego! Więcej o sposobie płatności w aplikacji Mokka przeczytasz TUTAJ.


Po zrealizowanych zakupach, wybierasz najbardziej odpowiadający Ci harmonogram spłaty należności. W razie czego otrzymasz przypomnienie o nadchodzącej konieczności zrealizowania płatności, więc nie musisz się obawiać, że zapomnisz.


Dodatkową zaletą korzystania z aplikacji Mokka jest fakt, że dla uczciwych, spłacających limit w terminie klientów, uruchamiana jest dogodna opcja Szybkiego Przelewu. Umożliwia ona szybkie przelanie środków z limitu na konto w banku.Jakie są zalety aplikacji Mokka?

W aplikacji Mokka płacisz jak chcesz. Opcja kup teraz zapłać później jest nie tylko wygodna, ale pozwala Ci świadomie decydować o swoich wydatkach. Zakupy bywają impulsywne, a czasami ulegamy chwilowemu zachwytowi nad danym przedmiotem. Ta wirtualna karta płatnicza pozwoli Ci na podejmowanie świadomych decyzji konsumenckich, poprzez odraczanie płatności i realizowanie ich wtedy, kiedy będzie to dla Ciebie możliwe.


Aplikacja Mokka działa zarówno offline i online. Dlatego nie musisz mieć dostępu do I Internetu poza domem. Aplikacja ta w żaden sposób Cię nie ogranicza, wystarczy Ci tylko telefon i dowód osobisty - a te przedmioty i tak zawsze zabierasz ze sobą!Odroczenie płatności - dlaczego warto się na nie zdecydować?

Odroczenie płatności jest niczym innym, jak zapłatą za dany przedmiot w późniejszym okresie. Możesz zrobić to w ustalonym przez siebie samodzielnie terminie, kiedy będzie to dla Ciebie wygodne. Być może chcesz kupić jakiś ważny sprzęt, a wypłata dopiero za parę dni? To nie problem! Masz trudności z podjęciem decyzji na zakupach i nie lubisz presji natychmiastowej zapłaty, która zmusza Cię do podjęcia wyboru w tej chwili? Te kwestie nie będą już Twoim zmartwieniem. Możesz zrobić zakupy na spokojnie, przymierzyć w domu ubrania, przemyśleć, czy te rzeczy naprawdę są Ci potrzebne, czy może wolisz je zwrócić, a dopiero na końcu za nie płacisz. Opcja kup teraz zapłać później jest niesamowicie praktyczna. Prawda, że taki sposób realizacji płatności brzmi bardzo komfortowo?


Właśnie taki sposób kupowania umożliwi Ci aplikacja Mokka, dlatego warto zacząć z niej korzystać. Po więcej informacji możesz sięgnąć również TUTAJ.

Kasia Radzikowska
Kasia Radzikowska
Sales & Marketing Specialist